Öğrencİlerİnİzİ ve okulunuzu rekabette öne geçİrİn.

Adobe'nin yüksek eğitim çözümleriyle kurumunuzun dijital dönüşümünü başlatın. Öğrenciler için kayıt öncesinden mezuniyet sonrasına kadar uzanan olağanüstü yolculuklar oluşturun. Etkileşimli bir öğrenim deneyimi sunun, başarılı olmak için ihtiyaçları olan dijital ortam kullanımına yönelik beceriler kazandırın ve mezun olduktan sonra okullarıyla bağlarını koparmamalarını sağlayın.

Adobe Connect

Adobe Connect; birden çok kullanıcı için canlı çevrimiçi bir konferans uygulamasıdır. Eğitim kurumlarında derslerin uzaktan yapılabilmesine, işletmelerde ise organize edilecek bir toplantıya her çalışanın bulunduğu yerden interaktif bir şekilde katılmasına olanak verir. Katılımcılara bilgisayar ekranlarını veya dosyalarını paylaşma, sohbet etme, ses ve video yayınlama ve etkileşimli çevrimiçi etkinliklerde yer alma olanağı tanır.

ÖĞRENCİLERİNİZE TEKNOLOJİYİ SUNUN

Tüm platformlarda ve öğrencilerin en çok kullandığı aygıtlarda modern dijital deneyimler sunun.

Başvuru ve kayıt hedeflerini aşın

Öğrenciler arasında farkındalık yaratan ve ilgi uyandıran dikkat çekici broşürler, uygulamalar, e-postalar ve başka dijital deneyimler oluşturmak için Creative Cloud baskı, web, video ve mobil tasarım araçlarını kullanın.

Kİşİselleştİrİlmİş etkİleşİmle kayıt ve oryantasyon süreçlerİnİ basİtleştİrİn.

Yeni öğrenciler ve ebeveynlerinin kısa sürede bağ kuracağı kişiselleştirilmiş içerikler ve süreçlerinizi basitleştiren dijital formlarla olumlu bir deneyim oluşturun.

Zahmetli evrak işlemlerini ortadan kaldırın

Giderleri azaltın

Document Cloud ile güvenli dijital formlar ve elektronik imzalar kullanarak oryantasyon işlemlerini hızlandırabilirsiniz.

Arka plandaki işlemleri Document Cloud dijital iş akışlarıyla modernleştirerek öğrenci kaydıyla ilişkili yönetim giderlerini ve çalışmaları önemli ölçüde azaltabilir ve bu işlemleri hızlandırabilirsiniz.

Öğrencİlerİnİzİ başarıya ulaştırmak İçİn dİjİtal ortam kullanımını artırın.

Dijital ortam kullanımını müfredatınızın her noktasına entegre ederek öğrencilerin daha etkili bir şekilde öğrenmesine, oluşturmasına, işbirliği yapmasına ve iletişim kurmasına yardımcı olabilir ve işverenlerin değer verdiği eleştirel düşünme ve yaratıcı problem çözme becerilerini geliştirmelerini sağlayabilirsiniz.

Dijital çağın bireylerini kendinize çekin ve elinizde tutun

Öğretim üyelerinize dijital öyküler ve veri görselleştirmeleri gibi zengin, etkileşimli öğrenim deneyimleri tasarlamak için ihtiyaçları olan Creative Cloud uygulamalarını sağlayın. Ayrıca Adobe for Academics, öğretim üyelerinin ipuçları, önceden oluşturulmuş projeler ve başka kaynaklar bularak uygulamaları en kısa sürede uzman şekilde kullanmasına yardımcı olur.

Öğrencilere etkili iletişim kurmayı öğretin

Basılı materyaller, web, video ve mobil projelerle öğrencilerin bilgileri güçlü yollarla görselleştirmesini, anlamasını ve aktarmasını sağlayın. Creative Cloud, öğrencilere hız kazandıracak yüzlerce video eğitimiyle birlikte gelir.

Kariyer başarısına giden yolu açın

Etkileyici dijital içerikler ve deneyimler oluşturabilen öğrenciler, iş piyasasında güçlü bir avantaja sahip olur. Öğrenciler Creative Cloud ile kişisel markalarını kolaylıkla geliştirebilir ve becerilerini potansiyel işverenlere çevrimiçi portföyler, etkileşimli PDF'ler, web siteleri, videolar ve daha fazlasıyla sergileyebilir.

Adobe'nin yüksek eğİtİm çözümlerİ hakkında daha fazla bİlgİ edİnmek İçİn

SONAY KOMAN - 0 (536) 252 40 29

Mezunlarla İrtİbatınızı koruyun.

Mezunlarınızın yaşamları boyunca size sadık kalmasını sağlamak, bağış yapmayı teşvik etmek ve yeni mezunların faydalanabileceği kariyer ağlarını kuvvetlendirmek için benzersiz deneyimler oluşturun.

Eşi benzeri olmayan içerikler oluşturun

Dreamweaver, InDesign ve Premiere Pro gibi Creative Cloud uygulamalarıyla mezunlara yönelik web siteleri, dergiler, uygulamalar ve videolar için birbirinden güzel dijital varlıklar oluşturabilirsiniz.

Yönsİs Bİlgİsayar Sİstemlerİ San. Tİc. A.Ş.

Fetih Mah. Kayısı Sok. 17/A 34704 Ataşehir / İSTANBUL

 

Telefon     : +90 (216) 470 62 00

Fax            : +90 (216) 470 62 24

E-mail       : iinfo@yonsis.com.tr

Copyright © 2020 - YÖNSİS BİLGİSAYAR

