Kurumsal

1988 Yılında kurulan Yönsis A.Ş., Türkiye Bilişim sektörüne  sunduğu kurumsal ve kamu  şirket çözümleri ile, sektörde  önde gelen markalar  arasında yer almaktadır.

Yönsis A.Ş.;  müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kaliteyi, optimum maliyetlerle  planlı ve zamanında sunarak, verdiği hizmetleri  satış sonrası teknik destek ve eğitimlerle de destekleyerek  kurumlara,  Sunucu ve Depolama, Terminal (Masaüstü-Dizüstü-Tümleşik Bilgisayar-Mobil), Sanallaştırma, Güvenlik, Network, Baskı ve Tarama gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

Güçlü finansal yapısı, etkili satış ve profesyonel  pazarlama stratejileri  ve  Asus, Dell, Exper, HP, Intel, Lenovo, Microsoft,  MSI, Supermicro , Xerox gibi sektörün dev markalar ile gerçekleştirdiği iş ortaklıklarının yanında sunucu ve depolama üretiminde SNC markasının tecrübesi ile  sektörde kararlı adımlarla büyüyen Yönsis A.Ş.,  portföyüne geçtiğimiz sene eklediği Advantech markası ile hastane çözümleri konusunda da büyük başarılara imza atmıştır.

Yönsis A.Ş., sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimlerini en iyi şekilde kullanarak, teknolojik gelişmelerin hızına ayak uydurarak, sürekliliği kesmeden, büyük ortaklıklara imza atarak daha fazla sektör ve şirkete hizmet anlayışını taşıyıp Türkiye Bilişim sektörünün geleceğine adını büyük harflerle yazdırmayı amaçlamaktadır.

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Accept