Yönsis Bilgisayar Sistemleri, Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark işbirliğinde düzenlenen Siber Güvenlik Yaz Kampı 21 Ağustos'ta başlayıp 25 Ağustos'ta sona erdi.

 

5 gün boyunca devam eden Siber Güvenlik Yaz Kampı'nda Murat Çelik, Murat Demirci ve Naciye Muş tarafından İleri Ağ Teknolojileri ve Ağ Güvenliği, Güvenlik Duvarı Yönetimi, Siber Saldırı ve Savunma Yöntemleri, Bilgi Güvenliğine Giriş (BGYS) ve Siber Güvenlikte Etik Hacker eğitimleri verildi. Yönsis Bilgisayar Sistemleri, Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark işbirliğinde gerçekleştirilen Siber Güvenlik Yaz Kampı; uzman eğitmenlerden alınan eğitimler ile öğrencileri yeşil teknoloji ile buluşturmak amaçlanmıştır.

 

25 Ağustos kapanış konuşmasında Düzce Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Resul Kara konuşmasıyla öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, sertifikaları takdim etmiştir.

 

Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark'a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederiz.

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul