Kurumsal

Hakkımızda

1988 Yılında kurulan Yönsis A.Ş., Türkiye Bilişim sektörüne  sunduğu kurumsal ve kamu  şirket çözümleri ile, sektörde  önde gelen markalar  arasında yer almaktadır.

Yönsis A.Ş.;  müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kaliteyi, optimum maliyetlerle  planlı ve zamanında sunarak, verdiği hizmetleri  satış sonrası teknik destek ve eğitimlerle de destekleyerek  kurumlara,  Sunucu ve Depolama, Terminal (Masaüstü-Dizüstü-Tümleşik Bilgisayar-Mobil), Sanallaştırma, Güvenlik, Network, Baskı ve Tarama gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

Güçlü finansal yapısı, etkili satış ve profesyonel  pazarlama stratejileri  ve  Asus, Dell, Exper, HP, Intel, Lenovo, Microsoft,  MSI, Supermicro , Xerox gibi sektörün dev markalar ile gerçekleştirdiği iş ortaklıklarının yanında sunucu ve depolama üretiminde SNC markasının tecrübesi ile  sektörde kararlı adımlarla büyüyen Yönsis A.Ş.,  portföyüne geçtiğimiz sene eklediği Advantech markası ile hastane çözümleri konusunda da büyük başarılara imza atmıştır.

Yönsis A.Ş., sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimlerini en iyi şekilde kullanarak, teknolojik gelişmelerin hızına ayak uydurarak, sürekliliği kesmeden, büyük ortaklıklara imza atarak daha fazla sektör ve şirkete hizmet anlayışını taşıyıp Türkiye Bilişim sektörünün geleceğine adını büyük harflerle yazdırmayı amaçlamaktadır.

Hakkımızda

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına özel hazırladığımız çözümler  ile bilişim sektörünün önde gelen markalarını, iş ortaklarımıza optimum maliyetlerle sunmak, güvenilir ve kaliteli satış sonrası destek ve eğitimlerle ortaklarımızın başarılarına katkı sağlamak.  

Misyonumuz

Vizyonumuz

Güçlü finansal yapımız, profesyonel satış ve pazarlama stratejilerimiz, yaygın  lojistik ağımız ile sektörde sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimlerimizi en iyi şekilde kullanarak, yerli ve yabancı stratejik ortaklıklarımızı arttırmak. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutarak ve de ekip ruhu ile hareket ederek Türkiye Bilişim sektörünün en önemli markalarının arasında yer almak. 

Vizyonumuz

Değerlerimiz

Ülkemizin olmazsa olmazı haline gelen bilişim teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve bilişim teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan Yönsis A.Ş ;

Tecrübe

Memnuniyet

Güvenilirlik

Sorumluluk duygusu

Kalite bilinci

Sürekli gelişim inancı

İş ahlakına bağlılık     

gibi sahip olduğu özelliklerle, iş ortaklarının beklentilerini aşan çok yönlü projelerde, karşılıklı kazanmayı başarmış ve bunu temel değer haline getirmiştir. 

Değerlerimiz

Kalite Politikamız

Müşterilerimize beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vererek, memnuniyetlerinin devamını sağlamak,

Müşteri ile uzun vadeli ilişkiyi sağlamak,

Hizmette verimliliği sağlamak,

Güvenilir, standart ve kaliteli ürün satabilmek,

Tüm çalışanların, kalite sisteminin gelişimine katılımını sağlamak,

Müşteri taleplerini, istenilen şartlara ve zamana uygun şekilde yerine getirmek,

Gelişen teknoloji ve ürünleri sürekli takip ederek, müşterilere en doğru şekilde aktarmak

Firmanın gelişimini sağlamak amacı ile “Sürekli İyileştirme” politikasını benimsemek.

 

Genel Müdür

Murat ÇELİK

Kalite Politikamız
Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul